5. postna nedelja (tiha)

Danes ob 15.00 bo dekanijski župnijski križev pot pri sv. Marjeti v Žlebeh, župnija Preska. Vabljeni!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje biblične skupine ob 19.00 v župnišču. S starši, birmanski animatorji, pa se dobimo ob 18.30.

V torek je praznik sv. Jožefa. Maši bosta ob 9.00 in 18.00 v župnijski cerkvi. Pri večerni maši se nam bodo predstavili letošnji prvoobhajanci.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Vabljeni! Priprava staršev in botrov na krst bo ob 19.00 v župnišču.

Postni in molitveni dan za domovino bomo v naši župniji imeli v petek, 22. marca. Povabljeni, da se pridružite navezi, ko se bomo postili za našo domovino. Dekanijsko srečanje mladine s spovedjo bo ob 20.00 v Podutiku.

V soboto je liturgično obhajanje praznika Gospodovega oznanjenja. Maša bo ob 9.00 v župnijski cerkvi. Po maši so za čiščenje cerkve na vrsti ulice: Cesta vstaje, Na Palcah, Tacenska, Vipotnikova.

V nedeljo je 6. postna nedelja, Cvetna. Pri vseh mašah bo blagoslov zelenja (v Šmartnem zunaj pred cerkvijo!).

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi je potek velikonočnih praznovanj ter nova številka Dekanijskega vinograda.

Bog povrni za vaše darove za oljčne vejice! Namenili jih bomo za istrske župnije.