4. postna nedelja (laetare)

V torek se bomo poslovili od Frančiška Pečarja iz Zg. Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Danes ob 14.00 je odhod avtobusa na župnijski križev pot na Podtabor in v Begunje. Imamo še 10 prostih mest. Javite se pri župniku!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje sodelavcev Karitas, ob 18.30 v župnišču.

Srečanje katehetov je v sredo ob 15.00 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Vabljeni! Ob 19.00 pa bo postni večer z gostom, p. dr. Metodom Benedikom OFMCap, ki bo spregovoril o času izpraznjenega sedeža ter volitvah papeža.

Birmanski kandidati odhajajo v petek popoldan na duhovno obnovo v Mekinje. Podprimo jih z molitvijo!

V nedeljo je 5. postna nedelja, Tiha. Pri mašah bomo namesto petja poslušali meditacije. Popoldan ob 15.00 pa bo dekanijski križev pot v Žlebeh v župniji Preska.

Prišla je nova številka tednika Družina.