2. postna nedelja

V torek se bomo poslovili od Dragice Tacar iz Sr. Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Danes ob 14.00 bo pobožnost križevega pota v podružnici v Sp. Gameljnah.

V tem tednu so šolske in veroučne počitnice, zato ni veroučne šole. Uradne ure so v župnišču po večernih mašah!

V četrtek bomo obhajali sveto mašo za papeža Benedikta XVI., tudi češčenje Najsvetejšega po maši bo molitev v zahvalo za njegovo življenje in delo. Vabljeni!

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Priložnost za sveto spoved bo uro pred večerno mašo v župnijski cerkvi. Pobožnost prve sobote pa bo v Tacnu z začetkom pol ure pred mašo.

V nedeljo je 3. postna nedelja. Med nami bo postni gost, blejski župnik, g. Janez Ferkolj. Ob 14.00 bo križev pot na Rašici.

Prišla je nova številka tednika Družina ter mesečnika Ognjišče.

Župnijski križev pot bo na 4. postno nedeljo, 10. marca, in sicer na Podtaboru pri Podbrezjah. Obiskali bomo tudi Avsenikov muzej v Begunjah ter romarsko cerkev v Velesovem, ki letos praznuje 850. letnico. Cena je 12 EUR (plačate na avtobusu). Več na dodatnem listu v naslednjem Listu svetega Martina! Čim prej se prijavite!

Bog povrni za darove ob današnjem ofru. Namenili jih bomo za obnovo dveh dimnikov na župnišču.