1. postna nedelja

Poslovili smo se od Jelenke Grujović iz Zg. Gameljn ter od Petra Šušteršiča iz Tacna. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

V ponedeljek ni uradnih ur v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Priprava staršev in botrov za krst bo ob 19.00 v župnišču.

Za čiščenje učilnic ter spodnjih prostorov župnišča so v petek ob 18.30 na vrsti starši učencev 5. razreda.

V nedeljo je 2. postna nedelja. Ob 14.00 bo križev pot v Sp. Gameljnah. Redno mesečno darovanje (ofer) bo namenjeno za pokritje stroškov obnove dveh dimnikov na župnišču.

Prišla je nova številka tednika Družina, župnijsko oznanilo, List svetega Martina ter Misijonska obzorja.

Povabljeni ste, da se vpišete v občestvo Šmarski šmarnogorci, in sicer v pisarni župnišča!

Župnijski križev pot bo na 4. postno nedeljo, 10. marca, in sicer na Podtaboru pri Podbrezjah. Prijavite se za avtobusni prevoz!