4. nedelja med letom

Poslovili smo se od Marije Jarc iz Sr. Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Srečanje staršev, birmanskih animatorjev bo jutri, v ponedeljek, ob 18.30 v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši 18.00 v župnišču. Vabljeni!

V petek je državni praznik, Prešernov dan. Maša bo zjutraj ob 7.00 v župnišču.

V nedeljo je 5. nedelja med letom.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi je sklep o ustanovitvi občestva Šmarski šmarnogorci. V občestvo se lahko vpišete pri župniku!

Radio Ognjišče in Nadškofijska Karitas Maribor vabita na pustni ples z dobrim namenom – na Pustno sobotno iskrico, ki bo v Športni dvorani Zavoda sv. Stanislava v Šentvidu v soboto, 9. februarja, ob 12.00! Vstopnine ni, darovi za krofe pa so letos namenjeni za otroke s posebnimi potrebami v OŠ Gustava Šiliha v Mariboru. Vabljeni!

V nedeljo, 17. februarja popoldan bo dekanijska molitev za nove duhovne poklice na Brezjah. S sosednjimi župnijami bomo odšli z avtobusom. Čim prej se prijavite!