Gospodovo razglašenje

Srečanje Župnijskega pastoralnega sveta bo jutri, v ponedeljek, ob 18.30, v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši 18.00 v župnišču.

Ministrantsko srečanje bo v soboto, ob 9.00, v župnijski cerkvi.

V nedeljo je praznik Jezusovega krsta. K maši ob 9.00 so povabljene še posebej družine novokrščencev v letu 2012.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi je pastoralna statistika za leto 2012.

Na oznanilni mizi si lahko vzamete župnijske koledarje za leto 2013.

Kulturno društvo Tacen vabi na novoletni koncert, ki bo danes ob 18.00 v Gasilskem domu Tacen. Vabljeni!

Mlajši otroški zborček ima spet redne vaje ob ponedeljkih ob 17.00 v prostorih na Pošti.

Župnijski sodelavci se lahko prijavite na duhovno obnovo, ki bo od petka, 18. do sobote, 19. januarja, v samostanu v Stični. Vodil jo bo p. dr. Viktor Papež OFM, pod naslovom: Kristjan – njegove pravice in dolžnosti v Cerkvi.