4. adventna nedelja

Danes ob 19.00 bo blagoslov jaslic pri Ježkovih v Tacnu.

Jutri je sveti večer. Sklep božične devetdnevnice bo zvečer ob 18.00 v župnijski cerkvi. Doma pokropimo in pokadimo domove ter prosimo za Božji blagoslov.

Na slovesni in zapovedani praznik Gospodovega rojstva bodo maše v župnijski cerkvi ob 24.00, ob 7.00 in 9.00. Pri dopoldanskih mašah bo darovanje za potrebe župnije, pri katerem boste prejeli tudi župnijski koledar za leto 2013. Popoldan ob 17.30 vabljeni k ogledu živih jaslih na Peskah pod Šmarno goro.

Na praznik sv. Štefana, ko obhajamo Dan samostojnosti in enotnosti, bomo imeli mašo za domovino ob 9.00 v župnijski cerkvi.

V četrtek bo priprava staršev in botrov na krst, v župnišču ob 19.00. Krščevanje je v nedeljo, med mašo ob 9.00.

Koledovanje bo v naši župniji v petek čez dan. Obvezno se prijavite! Koledniki nas bodo obiskali tudi pri mašah v Šmartnem in na Rašici. Koledniki sporočajo, da se odpovedujejo VSEM sladkarijam! Namesto tega dar namenite za misijone.

V nedeljo je praznik Svete Družine.

Prišla je nova, božična številka tednika Družina, januarska številka Ognjišča ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi je tudi Dekanijski vinograd, glasilo naše dekanije.

Mlajši otroški pevski zbor ima vaje jutri, na sveti večer, ob 17.00, torej eno uro pred mašo, po novem v stavbi Pošte.