33. nedelja med letom

Danes popoldan bo ob 15.00 dekanijsko srečanje župnijskih pastoralnih svetov v župniji Ljubljana Podutik. Vabljeni tudi naši člani!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje biblične skupine ob 19.00, starši veroučencev 2. razreda pa so povabljeni k čiščenju učilnic ob 17.45 (in ne ob 17.00, kakor je bilo oznanjeno!) ter na srečanje ob 18.30.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00.

Srečanje ministrantov bo v soboto, ob 9.00 v župnijski cerkvi.

V nedeljo je zadnja nedelja cerkvenega leta, praznik Jezusa Kristusa, Kralja vesoljstva. Med mašo ob 9.00 bo sprejem novih ministrantov.

Prišla je nova številka tednika Družina. Na oznanilni mizi so že Marijanski koledarji (2 EUR) ter položnice Karitas za pomoč ljudem, ki so jih prevzele nedavne poplave.

Ker bomo v župnišču na podstrehi v bližnji prihodnosti položili izolacijo, možake prosimo, da se udeležijo delovne akcije pospravljanja in pripravljanja za delo. Dobimo se v soboto dopoldan!