32. nedelja med letom (Martinova)

Jutri, v ponedeljek, ni uradnih ur v župnišču!

Srečanje župnijskega gospodarskega sveta bo v četrtek, ob 19.00 v župnišču.

Sestanek za starše otrok 7. in 8. razreda (birmanske kandidate) bo v petek, ob 19.00 v župnišču.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Lizike Jančar, Pot sodarjev, Židankova, Čižmanova, Ulica Mirka Tomšiča.

V nedeljo je 33. nedelja med letom. Med mašo ob 9.00 se nam bodo predstavili birmanski kandidati.  Popoldan ob 15.00 pa bo dekanijsko srečanje župnijskih pastoralnih svetov v župniji Ljubljana Podutik.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi so spet molitveni nameni za rajne za drugo polovico novembra.

Bog povrni za vse darove ob zahvalni nedelji ter ob patrociniju, današnji Martinovi nedelji. Zbrana sredstva bomo namenili za nove procesionalne laterne. Pri ofru boste prejeli tudi majhno presenečenje.