29. nedelja med letom (misijonska)

Poslovili smo se od Ivanke Seražin iz Zg. Gameljn, v četrtek pa se bomo poslovili od Justine Novak z Rašice. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Dekanijsko srečanje bralcev Božje besede bo v naši župniji v ponedeljek, po maši ob 19.30.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Priprava staršev in botrov na krst bo ob 20.00 v župnišču.

V nedeljo je 30. nedelja med letom. Ne pozabimo, da v noči s sobote na nedeljo prestavimo kazalce na zimski čas – uro nazaj!

Prišla je nova številka tednika Družina.

Nabirka današnje nedelje je namenjena misijonom. Bog povrni! Ministranti vam bodo po maši razdelili žepne koledarčke Misijonske pisarne.

Eko sveče lahko vzamete pod korom v župnijski cerkvi. Cena je 1 EUR. Ves dobiček od prodaje gre za potrebe Karitas. Denar vržete v nabiralnik Karitas. Za novembrske namene za rajne pa je poseben nabiralnik na sredini župnijske cerkve.