28. nedelja med letom (obletnica posvetitve - župnijsko žegnanje)

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje biblične skupine, v župnišču ob 19.30. Uradnih ur v župnišču ta dan ni!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

Srečanje staršev veroučencev 1. razreda bo v petek ob 19.30 v župnišču; ob 18.00 pa so naprošeni za čiščenje spodnjega dela župnišča.

Odhod na župnijsko romanje bo v soboto ob 5.00 izpred križišča pri avtocesti. Stroške lahko poravnate v tem tednu ali na avtobusu.

V nedeljo je 29. nedelja med letom, misijonska. Nabirka te nedelje je namenjena Misijonski pisarni.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. Oznanilom je priložen list za novembrske namene za rajne (»očenaše«) ter kuverta za vaš dar. Zbrane darove bomo namenili za maše za rajne. Kuverto lahko oddate v poseben nabiralnik pri mizi z oznanili.