26. nedelja med letom

Jutri, v ponedeljek, začnemo z rožnovensko pobožnostjo, in sicer pol ure pred sveto mašo. Vabljeni!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00.

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih.

Prišla je nova številka tednika Družina, mesečnika Ognjišče ter novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi je tudi Dekanijski vinograd, glasilo naše dekanije ter vabilo na župnijski dan, ki ga bomo obhajali v nedeljo, 14. oktobra.

V nedeljo je 27. nedelja med letom.

Še nekaj mest je prostih za župnijsko romanje v Severno Italijo in na Južno Tirolsko, ki bo 20. in 21. oktobra. Ob prijavi sporočite tudi rojstni datum.

V naslednjem tednu bosta začela z delom tudi otroška zbora. Za otroke nižjih razredov so vaje ob ponedeljkih ob 17.00, starejši otroški zbor pa ima prav tako prve vaje že ta teden, in sicer v sredo, ob 18.20, nato pa boste sodelovali pri maši ob 19.00. Vsi mladi pevci lepo vabljeni!

Vsem sodelavkam Karitas iskren Bog povrni za pripravo srečanja za starejše in onemogle! Ker potrebujemo dodatne moči, vabimo nove sodelavce, da se nam pridružijo …