25. nedelja med letom

V ponedeljek se bomo poslovili od Pavle Rosulnik iz Zg. Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni! Priprava staršev in botrov na krst pa bo ob 20.00 v župnišču. Krščevanje bo v nedeljo po maši.

Srečanje bolnih, invalidov in ostarelih, ki ga pripravljajo sodelavci Karitas, bo v nedeljo. Med sveto mašo ob 9.00 bo priložnost za prejem zakramentov svete spovedi in bolniškega maziljenja. Maševal bo p. dr. Viktor Papež OFM. Po maši pa bo druženje v župnišču.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Lahko se že prijavite za župnijsko romanje v Severno Italijo in na Južno Tirolsko, ki bo 20. in 21. oktobra.

Vsem, ki ste kakor koli pripomogli k lepi pripravi in samemu praznovanju podelitve zakramenta svete birme, Bog povrni!