24. nedelja med letom

V torek se bomo poslovili od Olge Cedilnik iz Tacna. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

V tem tednu bo bližnja duhovna priprava na praznik svete birme, tednica, vsak dan ob 19.00 v župnijski cerkvi, tudi v soboto.

Srečanje z birmovalcem, pomožnim škofom in arhidiakonom, msgr. dr. Antonom Jamnikom, bo v petek, ob 18.00. Vabljeni tudi ostali farani!

Zaradi podelitve zakramenta svete birme bo naslednjo nedeljo druga maša v Šmartnem ob 10.00.

Prišla je nova številka tednika Družina ter novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina. Na dodatnem listu so podrobnosti o župnijskem romanju, ki bo 20. in 21. oktobra. Že se lahko prijavite!

Od ponedeljka naprej je župnikova nova mobilna številka 041/872-638. Zapisana je v tiskanih oznanilih, na internetni strani ter na vratih župnišča.