23. nedelja med letom (katehetska)

Srečanje sodelavcev Karitas bo jutri, v ponedeljek, ob 19.30, v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni!

V petek je praznik Povišanja svetega Križa. Maša bo na podružnici na Rašici ob 20.00. V nedeljo pa bo žegnanjska maša ob 10.30. Vabljeni!

Vseslovensko srečanje mladine v Stični bo naslednjo soboto, 15. septembra. Vlak odpelje iz glavne železniške postaje v Ljubljani ob 7.50.

Naslednja nedelja je 24. med letom, nedelja svetniških kandidatov. Pri maši ob 9.00 bomo začeli z birmansko tednico. Pri vseh nedeljskih mašah bo redno mesečno darovanje, ki ga bomo namenili za pokritje stroškov tiskanja župnijskega lista.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Na podružnici sv. Andreja v Sr. Gameljnah smo v tem tednu dokončali z barvanjem zvonika. Celotni stroški znašajo nekaj več kot 2.000 EUR. Zbranih sredstev imamo slabo polovico. Kdor more, lahko daruje v ta namen!