22. nedelja med letom

Z veroučno šolo že začnemo ta ponedeljek! Urnik je objavljen na dodatnem listu v župnijskem oznanilu.

Srečanje župnijskega pastoralnega sveta bo jutri, v ponedeljek, ob 19.30, v župnišču.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni!

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Priložnost za sveto spoved je uro pred večerno mašo. Srečanje staršev birmancev pa bo po maši, ob 20.00 v župnišču.

Praznik Marijinega rojstva je v soboto, 8. septembra. V župnijski cerkvi bo praznična maša ob 9.00.

Naslednja nedelja je 23. med letom, katehetska. Pri maši ob 9.00 bomo prosili za blagoslov pri delu v šoli in veroučni šoli.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Na podružnici sv. Andreja v Sr. Gameljnah smo v tem tednu dokončali z barvanjem zvonika. Celotni stroški znašajo nekaj več kot 2.000 EUR. Zbranih sredstev imamo slabo polovico. Kdor more, lahko daruje v ta namen!

Bog povrni za vaše darove za katehete! Zbrali smo tudi za 8 mašnih namenov za veroučence in njihove družine.