Sv. Rešnje Telo in Kri

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni!

V petek bomo peš romali na Brezje. Zberemo se ob 21.30 v župnijski cerkvi, kjer prejmemo blagoslov za romarje. Še vedno prosimo vse, ki bi se nam pridružili, da se nam prijavite! Sveta maša na Brezjah bo predvidoma med 6.00 in 7.00 uro.

Naslednja nedelja je 11. med letom. Pri maši ob 9.00 bodo med nami gostje, skupina Pridi!, ki s svojim oznanjevanjem in pričevanjem podpira tudi skupnosti v misijonih. Hvaležni bodo za prostovoljne prispevke.

Prišla je nova številka tednika Družina, Misijonska obzorja ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi oznanila je Dekanijski vinograd ter vabilo na župnijski izlet na Primorsko. Čimprej se prijavite!

Še danes lahko prijavite otroke od 1. – 9. razreda na Oratorij, ki bo od 25. do 28. junija!