Nedelja Svete Trojice

V tem tednu ni več veroučne šole. Spričevala prejmejo otroci naslednjo nedeljo, po maši v župnijski cerkvi. Če kdo še ni prinesel spričevala, naj to stori v ponedeljek! Prosimo učence in starše, ki v nedeljo ne morejo priti, da spričevalo dvignejo do konca meseca junija.

V četrtek je slovesni in zapovedani praznik sv. Rešnjega Telesa in Krvi. Sveti maši bosta v Šmartnem ob 9.00 in 19.00. Zunanja slovesnost praznika s procesijo pa bo v nedeljo, ko bo maša (samo ob 8.00!) in po njej procesija. Oltarja bosta na pokopališču in pri Marijinem znamenju ob župnišču, zaključek pa v cerkvi!

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti ulice: Tacenska, Na Palcah in Vipotnikova.

Prišla je nova številka tednika Družina ter brezplačni izvod Mavrice.

Ne pozabite se prijaviti za peš romanje na Brezje, ki bo v petek, 15. junija. Prav tako potrebujemo tudi prostovoljce, ki nas bodo v soboto zjutraj odpeljali domov. Oglasite se v župnišču!

Vsem sodelavkam Karitas in drugim, ki ste pomagali pripraviti slovesnost zakonskih jubilejev, se lepo zahvaljujemo!