Binkošti

Danes popoldan bo šmarnična pobožnost ob 14.00 v podružnici sv. Križa na Rašici.

V četrtek zaključimo s šmarnicami ob 18.30 v župnijski cerkvi. Po maši (ob 19.30) bo družabno srečanje birmanskih kandidatov ter srečanje njihovih staršev v župnišču. Starše prosimo, da pripravijo kakšen sladki prigrizek.

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Priložnost za sveto spoved bo uro pred večerno mašo.

Prišla je nova številka tednika Družina, mesečnika Ognjišče ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi si preberite podrobna navodila pred župnijskim peš romanjem na Brezje, ki bo v petek, 15. junija. Potrebno se je prijaviti!

Šmarnični izlet v soboto v Strunjan odpade! Veroučenci, pohitite s prijavami za oratorij, ki bo konec junija!

Zakonci, ki letos obhajate okrogli jubilej sklenitve zakona (na 5 let), se v teh dneh še lahko prijavite na praznovanje, ki bo naslednjo nedeljo ob 9.00.