7. velikonočna nedelja

Danes popoldan bo šmarnična pobožnost ob 14.00 v podružnici sv. Lenarta v Sp. Gameljnah.

V tem tednu smo se poslovili od Marije Mlakar iz Tacna. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Srečanje sodelavcev Karitas bo v ponedeljek, Župnijski gospodarski svet pa v sredo, ob 19.30 v župnišču.

Priprava staršev in botrov za krst bo v četrtek, ob 20.00 v župnišču.

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti Thumova in Ulica Janeza Rožiča.

Prišla je nova številka tednika Družina. Preberite si reportažo o Šmarni gori ob obletnicah in praznovanjih.

Šmarničarji in drugi otroci se še ta teden lahko prijavite za izlet v Strunjan, ki bo v soboto, 2. junija. Izpolnjene prijavnice za Oratorij pa čimprej prinesite v župnišče.

Zakonci, ki letos obhajate okrogli jubilej sklenitve zakona (na 5 let) če v župnišču prijavite na praznovanje, ki bo na nedeljo sv. Trojice, 3. junija.

Bog povrni vsem v pripravi na praznovanje prvega svetega obhajila!