6. velikonočna nedelja

Danes popoldan bo šmarnična pobožnost ob 14.00 v podružnici sv. Andreja v Sr. Gameljnah.

V tem tednu bomo imeli v župniji prošnje maše, in sicer ob 19.00. Šmarnice so kot običajno ob 18.30 v župnijski cerkvi.

Za čiščenje župnijske cerkve so konec tedna na vrsti starši prvoobhajancev.

Na vnebohod, v četrtek, bosta maši ob 9.00 in 19.00 v župnijski cerkvi. Pri šmarnicah pred večerno mašo, ob 18.30, začnemo s tridnevnico za prvoobhajance.

Praznik prvega svetega obhajila za otroke 3. razreda veroučne šole bo v nedeljo ob 9.00. Po 8.00 se boste že lahko slikali župnijski cerkvi.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Šmarničarji in drugi otroci se že lahko prijavite za izlet v Strunjan, ki bo v soboto, 2. junija. Pri veroučni šoli pa boste prejeli prijavnice za Oratorij, ki bo od 25. do 28. junija.

Zakonci, ki letos obhajate okrogli jubilej sklenitve zakona (na 5 let) če v župnišču prijavite na praznovanje, ki bo na nedeljo sv. Trojice, 3. junija.