5. velikonočna nedelja

Danes popoldan bo šmarnična pobožnost ob 14.00. Zaradi slabe napovedi se dobimo v podružnici v Tacnu!

V tem tednu se srečamo z naslednjimi skupinami: v ponedeljek Župnijski pastoralni svet (19.30), v sredo pa s kateheti (15.00) in s starši, birmanski animatorji (19.30).

Za čiščenje župnijske cerkve soboto na vrsti ulice: Pot na goro, Pot k studencu, Seunigova in Šturmova.

Ministranti imajo v soboto obvezno srečanje zaradi oblek in priprave na ministrantski kviz. Dobimo se ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Prva sveta spoved za prvoobhajance bo v soboto. Skupaj s starši se dobimo ob 16.00 (bodimo točni!). Najprej bo predavanje za starše, nato spoved v župnijski cerkvi. Za starše bo na voljo spovednik od drugod! Predvideni stroški znašajo 60 EUR.

V nedeljo je 6. velikonočna. Pri nedeljskih mašah bo redno mesečno darovanje za potrebe župnije, na Rašici pa žegnanjska maša ob 10.30. Šmarnice bodo v Sr. Gameljnah ob 14.00.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Vokalna skupina Krila praznuje 20. letnico delovanja. Ob tej priložnosti vabijo na slavnostni koncert, ki bo v soboto, 12. maja, ob 20.00 v dvorani Zavoda sv. Stanislava v Šentvidu.