4. velikonočna nedelja

Poslovili smo se od Vide Korelc z Rašice. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

V torek, 1. maja začnemo s šmarnicami, ki bodo od ponedeljka do vključno sobote v župnijski cerkvi ob 18.30. Vabljeni otroci in odrasli!

Romanje prvoobhajancev in njihovih družin na Šmarno goro bo v sredo, 2. maja. Zberemo se ob 10.00 pred župniščem.

V nedeljo je 5. velikonočna. Po maši ob 9.00 bo srečanje izrednih delilcev obhajila. Šmarnice bodo pri spodnjegameljskem znamenju ob 14.00.

Prišla je nova številka tednika Družina, mesečnika Ognjišče ter novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi si preberite o šmarnični pobožnosti, katere tema bo jubilej – 500. letnica prikazovanj Marije v Strunjanu.

Prijavljeni za izlet v Gardaland se dobimo jutri, v ponedeljek, ob 03.45 v župnijski cerkvi. Ne pozabite na osebni dokument!