Velika noč gospodovega vstajenja

Poslovili smo se od Janeza Zakrajška iz Tacna, v torek pa se bomo poslovili od Frančiške Tomšič iz Sr. Gameljn. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

V tem tednu ni veroučne šole!

Jutri, v ponedeljek v velikonočni osmini, bo poleg maše v župnijski cerkvi ob 9.00 tudi zaobljubljena maša na Šmarni gori ob 15.00, pri kateri bomo prosili za odvrnitev potresa in drugih nesreč. Vabljeni!

V torek je srečanje animatorjev za Oratorijski dan, ob 19.00 v župnišču.

Za čiščenje župnijske cerkve je v soboto na vrsti Šmartno.

Danes teden je Nedelja Božjega usmiljenja (Bela).

Prišla je nova številka Misijonskih obzorij, na voljo je še velikonočna številka Družine.

Vsem liturgičnim in drugim sodelavcem v postni pripravi in velikonočnem praznovanju se lepo zahvaljujemo za vse sodelovanje!

NAJ NAS PRAZNOVANJE VSTAJENJA JEZUSA KRISTUSA V NAŠI SKUPNOSTI NAPOLNJUJE Z VEČJO VERO, UPANJEM IN LJUBEZNIJO, DA BOMO VSEM LJUDEM PRINAŠALI VESELO VEST ODREŠENJA!