6. postna nedelja (cvetna)

Poslovili smo se od Ludvika Cerarja iz Vižmarij/Zg. Gameljn, v sredo pa se bomo poslovili od Janeza Zakrajška iz Tacna. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Danes, v nedeljo, bo ob 15.00 križev pot na Kalvariji pri Smledniku, ki ga pripravljajo birmanske skupine.

Obhajanje bolnih in ostarelih po domovih bo jutri, v ponedeljek, dopoldan. 1. razred jutri nima veroučne šole! Zvečer po 18.00 pa so za čiščenje učilnic v župnišču povabljeni starši veroučencev 7. razreda.

Obredi velikega tedna (veliki četrtek, petek in sobota) so ob 19.00 v župnijski cerkvi. Urnik blagoslova jedil je tudi na oglasni deski na župnijski cerkvi.

V nedeljo obhajamo slovesni praznik Velike noči Gospodovega vstajenja. Prva maša s procesijo bo ob 6.30, druga pa ob 10.00. Pri obeh mašah bo darovanje za potrebe župnije.

Prišla je nova, velikonočna številka tednika Družina, mesečnika Ognjišče ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Bog povrni za darove za oljke! Zbrali smo 205 EUR za istrske župnije.

Lahko se že prijavite za dekanijsko romanje po Vovkovih poteh (Dolenjska in Bela Krajina), ki bo 21. aprila. Več informacij v župnišču!