5. postna nedelja (tiha)

Srečanje katehetov bo v sredo, ob 14.45 v župnišču.

Priložnost za sveto spoved je v župnijski cerkvi v Šentvidu v četrtek od 19.30. V naši župniji pa bomo imeli spokorno bogoslužje v soboto ob 17.00 v župnijski cerkvi. Na voljo bosta spovednika od drugod.

Križev pot v petek ob 19.00 molijo bralci Božje besede. Po maši imamo skupne vaje za Pasijon. Maše so v župnijski cerkvi ob 19.00!

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti Preloge in Ulica Željka Tonija.

V nedeljo je 6. postna nedelja, Cvetna. Pri vseh mašah bo blagoslov butaric in zelenja (v Šmartnem pred župnijsko cerkvijo!). Popoldan ob 15.00 pa bo na Kalvariji (župnija Smlednik) pobožnost križevega pota, ki ga pripravljajo naše birmanske skupine. Vabljeni! V primeru napovedi slabega vremena bomo križev pot odpovedali v nedeljo.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Lahko se že prijavite za dekanijsko romanje po Vovkovih poteh (Dolenjska in Bela Krajina), ki bo 21. aprila. Več informacij v župnišču!