2. postna nedelja

V petek smo se poslovili od Pavle Žagar iz Sp. Gameljn. Gospod, daj ji večni pokoj! Naj počiva v miru!

Danes, v nedeljo, bo križev pot v Spodnjih Gameljnah ob 14.00. Vabljeni!

V ponedeljek bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta v župnišču, po maši ob 18.30; ob 20.00 pa še srečanje Gospodarskega sveta.

V sredo se dobimo s starši bodočih prvoobhajancev (veroučencev 3. razreda), ob 18.30, v župnišču.

Animatorji za Oratorijski dan povabljeni na sestanek, ki bo v četrtek po večerni maši v župnišču.

Naslednja nedelja je 3. postna. Pri nedeljskih mašah bo redno mesečno darovanje za potrebe župnije. Več o tem v župnijskem oznanilu!

Prišla je nova številka tednika Družina ter novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi oznanila je vabilo na župnijski križev pot v Kočevski Rog. Čimprej se prijavite! Na oznanilni mizi pa je podobica z molitvijo za družino za uspeh referenduma o družinskem zakoniku.