1. postna nedelja

V petek smo se poslovili od Marije Kranjec iz Sr. Gameljn, jutri, v ponedeljek pa od Antona Miškulina iz Tacna. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Danes, v nedeljo, bo križev pot v Srednjih Gameljnah ob 14.00, nato pa blagoslov obnovljenega vaškega znamenja. Zvečer ob 20.00 vabljeni v župnišče v Šiško na igro o bl. Alojziju Grozdetu.

V ponedeljek bo srečanje biblične skupine v župnišču, po maši ob 18.30.

V petek je prvi petek. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Večerna maša s križevim potom bo v župnijski cerkvi! Ta dan prva skupina birmanskih kandidatov odhaja na duhovno obnovo. Podprimo jih z molitvijo!

Naslednja nedelja je 2. postna. Med nami bo župnik iz Slavine, g. Luka Tul.

Prišla je nova številka tednika Družina ter mesečnika Ognjišče. Na oznanilni mizi je postna spodbuda slovenske Karitas.

Mladi ste vabljeni na postne duhovne vaje v samostanu na Bledu od 2. do 4. marca. Cena je 30 EUR.

V soboto je romanje našega arhidiakonata v ljubljansko stolnico ob obletnici ustanovitve škofije. Program se začne ob 9.30. Vabljeni!