7 nedelja med letom

V tem tednu zaradi zimskih počitnic ni veroučne šole!

V ponedeljek bo srečanje biblične skupine v župnišču, po maši ob 18.30.

V sredo, na Pepelnico, začnemo s postnim časom. Pri večerni maši v župnijski cerkvi ob 18.00 bo obred pepelenja.

Naslednja nedelja je 1. postna. Ob 14.00 bo pobožnost križevega pota na podružnici sv. Andreja v Sr. Gameljnah. Po križevem potu bomo blagoslovili obnovljeno vaško znamenje.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi oznanila je tudi prenovljeni list naše dekanije, Dekanijski vinograd ter vabilo k sodelovanju pri postni akciji. Na oznanilni mizi pa so brošure ob jubilejnem letu škofije in romanjih dekanij v ljubljansko stolnico.

Križev pot bomo molili tudi ob petkih, pred mašo, ob 18.00 v župnijski cerkvi. Povabljeni še posebej ministranti in učenci veroučne šole!