5. nedelja med letom

V ponedeljek in četrtek ni uradnih ur v župnišču, v sredo pa zaradi slovenskega kulturnega praznika (Prešernov dan) ni veroučne šole.

Za čiščenje župnijske cerkve sta v soboto na vrsti Grobeljca in Pšatnik.

Srečanje animatorjev za Oratorijski dan v mesecu juniju bo v soboto ob 19.00 v župnišču. Vabljeni tudi veroučenci iz 9. razreda in drugi mladi!

Naslednja nedelja je 6. med letom.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. Na oznanilni mizi so brošure Komisariata za Sveto deželo s programom romanj.

KUD Tacen vabi danes, v nedeljo, v Gasilski dom v Tacnu ob 18.00 na proslavo ob kulturnem prazniku.

Kulturno društvo Blaž Potočnikova čitalnica in Teater Šentviški vabita na angleško komedijo To imamo v družini, in sicer 11. februarja, ob 19.30 v Ljudskem domu v Šentvidu.