4. nedelja med letom

V četrtek je praznik Gospodovega darovanja, Svečnica. Sveti maši bosta v župnijski cerkvi ob 9.00 in 18.00. Pri obeh mašah bo blagoslov sveč.

Na prvi petek bo dopoldan obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Pri večerni maši pa bomo ob godu sv. Blaža prejeli tudi blagoslov zoper bolezni v grlu ter blagoslovili zeliščne bombone. Po maši, ob 19.00, so starši veroučencev 5. razreda naprošeni za čiščenje učilnic v župnišču.

Veroučenci do 5. razreda, pa tudi predšolski otroci, ste vabljeni, da se pridružite novemu otroškemu zboru, ki ima vaje ob petkih ob 17.00.

Vaje za ministrante so v soboto, ob 9.00, v župnijski cerkvi.

Naslednja nedelja je 4. med letom, nedelja Svetega pisma.

Prišla je nova številka tednika Družina, ter mesečnika Ognjišče. Ob nedelji Svetega pisma Svetopisemska družba vabi, da se pridružimo dobrodelni pobudi za nakup Svetih pisem za mlade v Albaniji. Na oznanilni mizi je letak z več podrobnostmi.