Jezusov krst

Srečanje Župnijskega pastoralnega sveta bo v ponedeljek, ob 18.30, v župnišču.

Vaje za ministrante so v soboto, ob 9.00, v župnijski cerkvi. Za čiščenje župnijske cerkve pa so na vrsti ulice: Cesta v Gameljne, Angele Ljubičeve, Jožeta Štruklja ter Šmarnogorska pot.

Naslednja nedelja je 2. med letom. Po maši ob 9.00 bo blagoslov obnovljenega prostora na Pošti, ki je v najemu Srčike, zakonskega in družinskega centra. Vabljeni!

Prišla je nova številka tednika Družina ter novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina. Na oznanilni mizi so župnijski koledarji za leto 2012. Mohorjevo zbirko za leto 2013 po prednaročniški ceni 44 EUR čimprej plačajte v župnišču.

Za trikraljevsko akcijo ste darovali še 205 EUR. Bog povrni! Pod korom so nalepke za vrata, dar kolednikov.

Župnijski sodelavci se čimprej prijavite za duhovno obnovo v Ilirski Bistrici, ki bo od 20. do 21. januarja. Več o tem v župnijskem listu.