33. nedelja med letom (Martinova)

Danes, v nedeljo popoldan, bo v župniji Ljubljana Šiška dekanijsko srečanje članov ŽPS, in sicer ob 15.00.

Češčenje Najsvetejšega bo v četrtek po večerni maši ob 18.00. Vabljeni!

Vaje za ministrante so v soboto ob 9.00 v župnijski cerkvi. Sprejem novih ministrantov pa bo v nedeljo pri maši ob 9.00.

Danes teden je praznik Jezusa Kristusa, Kralja vesoljstva, zadnja nedelja v cerkvenem letu.

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi so razporedi molitev za rajne za drugo polovico novembra.

Bog povrni za darove ob Martinovi nedelji!

POSEBNA PROŠNJA

Župnik in člani Župnijskega gospodarskega sveta vabijo k molitveni priprošnji, devetdnevnici, ki jo začenjamo v ponedeljek, 14. novembra. Z molitvijo se priporočimo za srečno rešitev. 24. novembra bo namreč na Višjem sodišču mediacija glede tožbe za mežnarijo v Tacnu. Združimo se v molitvi!