32. nedelja med letom (zahvalna)

V ponedeljek ob 19.00 bo v župnišču srečanje staršev, birmanskih animatorjev.

Češčenje Najsvetejšega bo v četrtek po večerni maši ob 18.00. Vabljeni! Ob 19.00 pa bo sestanek Župnijskega gospodarskega sveta v župnišču.

Praznik celodnevnega češčenja za našo župnijo bo ob godu sv. Martina, v petek, 11. novembra. Najsvetejše bomo izpostavili po dopoldanski maši ob 9.00, ki jo bo daroval kaplan iz Šentvida, g. Luka Demšar, ki nam bo podelil tudi novomašni blagoslov. Razpored češčenja je v prilogi Lista svetega Martina. Sklep bo ob 18.00, ko bo mašo daroval g. Stane Kerin, ravnatelj Misijonskega središča.

Za čiščenje cerkve so v soboto na vrsti Zg. Gameljne 1 – 40.

Prišla je nova številka tednika Družina.

Danes teden je Martinova nedelja, zunanja slovesnost patrocinija župnijske cerkve. Pri obeh mašah bo darovanje za potrebe župnije. Popoldne ob 15.00 pa bo v župniji Ljubljana Šiška dekanijsko srečanje članov ŽPS.

Ob molitvenih namenih za rajne smo zbrali za 120 svetih maš za rajne, ki jih bodo opravili g. Gregor Celestina, nadškof Alojz Uran ter slovenski duhovniki v beograjski nadškofiji. Bog povrni!