29. nedelja med letom

V petek smo se na pokopališču v Šmartnem poslovili od Stanislava Kozjeka iz Zg. Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Danes, v nedeljo, bo ob 15.00 molitev za pobite v Kucji dolini, v župniji Ljubljana Podutik

Srečanje biblične skupine bo v ponedeljek, ob 19.30 v župnišču. Vabljeni vsi, ki želite poglobiti svoj odnos do Božje besede!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni!

Za čiščenje župnijske cerkve so v soboto na vrsti Srednje Gameljne 37 – 72.

Prišla je nova številka tednika Družina, Misijonska obzorja ter novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi župnijskih oznanil je tudi Dekanijski list ter kuverta za novembrske namene za rajne. Svoje namene čimprej oddajte v nabiralnik pri oznanilni mizi (na katerem piše NOVEMBRSKI NAMENI ZA RAJNE!)

Danes teden je 30. nedelja med letom, Misijonska. Darovanje bo namenjeno Misijonski pisarni, predvsem za misijon na Salomonovih otokih.