25. nedelja med letom

V ponedeljek bo prvo srečanje biblične skupine ob 20.00 v župnišču. Vodila jo bo ga. Jana Podjavoršek. Tema letošnjega leta bo Markov evangelij. Vabljeni!

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 19.00. Vabljeni!

V petek bosta v naši župniji gosta, zakonca Silvester in Marija Bukovec. Srečanja z njima (po maši v župnišču okrog 19.30) se udeležijo birmanci!

Zaobljubljena maša v zahvalo za vrnitev Rašičanov iz izgnanstva bo na Šmarni gori v soboto ob 10.00. Vabljeni!

V nedeljo je 26. nedelja med letom. Pri maši ob 9.00 bo umestitev novih izrednih delilcev obhajila.

Prišla je nova številka tednika Družina ter novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina. V prilogi predstavitev Pastoralnega leta socialne pravičnosti ter podrobne informacije ob bližajočem se prazniku, 170. letnici posvetitve župnijske cerkve sv. Martina.

Čimprej se prijavite za župnijsko romanje na Gradiščansko v oktobru. Prijavljeni pa do 1. oktobra prinesite denar za romanje in sporočite svoje rojstne podatke. Srednješolci in študenti pa vabljeni na duhovno obnovo v Bohinjski Bistrici, ki bo od petka, 30. septembra, do nedelje, 2. oktobra.