23. nedelja med letom

V ponedeljek ob 20.00 bo v župnišču srečanje Župnijskega pastoralnega sveta.

V četrtek je praznik Rojstva Device Marije, mali Šmaren. Sveti maši bosta v Šmartnem ob 9.00 in 19.00.

V soboto je na Brezjah škofijski molitveni dan za nove duhovne poklice. Program s sveto mašo se začne ob 8.30. Z ministranti gremo ob 9.00 izpred župnišča. Prijavite se župniku!

V nedeljo je 24. nedelja med letom, katehetska. Pri maši ob 9.00 prosili za blagoslov dela v veroučni šoli. Vabljeni vsi učenci in starši!

Prišla je nova številka tednika Družina ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina. Župnijski list ima tri priloge: Katehetsko pismo, razpored čiščenja župnijske cerkve ter program župnijskega romanja na Gradiščansko.

V ponedeljek začnemo z barvanjem klopi v župnijski cerkvi, od 8.00 naprej. Prostovoljci vabljeni, da priskočijo na pomoč! Svete maše bodo potekale nemoteno.

Kateheti se staršem zahvaljujejo za darove, ki ste jih priložili spričevalu. Iz zbranih darov se je namenilo tudi za 5 mašnih darov za učence veroučne šole in njihove družine.