Sv. Rešnje Telo in Kri

Danes (v nedeljo) bodo v ljubljanski stolnici sv. Nikolaja diakoni posvečeni v mašnike. Molimo za njihovo stanovitnost in svetost ter za nove duhovne poklice!

V četrtek bo v naši župniji Oratorijski dan. Prijavljeni otroci se zberejo ob 8.00 pred župniščem. S seboj naj imajo dodatna oblačila in dobro obutev. Zaključimo z večerno mašo in domačim kinom.

V petek je prvi petek in slovesni praznik Srca Jezusovega. Dopoldan bo obhajanje bolnih in ostarelih po domovih. Priložnost za sveto spoved je eno uro pred sveto mašo, od 18.00 v župnijski cerkvi. Birmanci pridejo ta dan k maši!

Prišla je nova številka tednika Družina (novomašna številka) in mesečnika Ognjišče. Na oznanilni mizi so brošure Karitas za pomoč otrokom.

V nedeljo je 13. nedelja med letom. Ker je to Izseljenska nedelja, se bomo spomnili naših rojakov po svetu.