Nedelja Svete Trojice

V torek se bomo na pokopališču v Šmartnem poslovili od Nejca Pauliča iz Tacen. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V četrtek je slovesni in zapovedani praznik Svetega Rešnjega Telesa in Krvi. Sveti maši bosta ob 9.00 in 19.00, zunanja slovesnost praznika s procesijo pa v nedeljo, ko bo maša samo ob 8.00 v Šmartnem. Farani ste naprošeni, da poskrbite za okrasitev oltarjev.

V soboto je Dan državnosti. Ta dan bo tudi poljska maša za Šmartno na Šmarni gori ob 9.00. Vabljeni!

Prišla je nova številka tednika Družina, Otroci veroučne šole se še lahko prijavijo za Oratorijski dan, ki bo 30. junija.

Vsem, ki ste pomagali pospraviti drva, drvarnico in prostore na pošti, iskren Bog lonaj!

Uradne ure župnijskega urada so v času počitnic po večerni maši v Šmartnem. V času odsotnosti se za nujne primere obrnite na sosednje župnije. Telefonske številke so na vratih župnišča!