3. velikonočna nedelja

V sredo se bomo na pokopališču v Šmartnem poslovili od Draga Mihelaka z Rašice. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Srečanje Župnijskega pastoralnega sveta bo v ponedeljek ob 20.00 v župnišču.

V četrtek začnemo s tridnevnico pred prvim svetim obhajilom, ob 19.00 v župnijski cerkvi, zato bo maša v soboto tudi v župnijski cerkvi, prav tako ob 19.00.

Slovesnost prvega svetega obhajila bo naslednjo, 4. velikonočno nedeljo, ob 9.00. Danes teden pa bodo šmarnice na podružnici v Sr. Gameljnah ob 19.00.

Še zadnjič vabimo, da se dobimo z animatorji za Oratorij. Srečanje bo naslednjo nedeljo ob 20.00 v župnišču.

Prišla je nova številka tednika Družina. Na oznanilni mizi so še podobice z molitvijo k bl. Janezu Pavlu II.

Še petnajst (15) birmanskih kandidatov prosi farane, da postanejo njihovi duhovni botri in jih spremljajo z molitvijo. Sveta pisma, dar botrov, pa bodo prejeli na praznik Binkošti, 12, junija.

Ob koncu svete maše se bomo z zahvalno pesmijo Bogu zahvalili za življenje in delo ter pontifikat papeža Benedikta XVI.