2. postna nedelja

V četrtek je priprava staršev in botrov za krst v župnišču ob 19.00. Naslednja nedelja je krsta, zakrament podeljujemo po maši ob 9.00.

V petek je praznik Gospodovega oznanjenja. Sveti maši bosta v Šmartnem ob 9.00 in 18.00.

V soboto je praznik sv. Jožefa, Jezusovega rednika. Sveta maša bo tudi v Šmartnem ob 9.00.

V nedeljo je 3. postna nedelja. Če Bog da, bomo pri maši ob 9.00 blagoslovili novo spovednico v župnijski cerkvi.

Prišla je nova številka tednika Družina ter novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Prijavite se lahko za župnijski križev pot, ki bo v nedeljo, 3. aprila, popoldan, v Šmarju pri Jelšah.

Zakonci za Kristusa vabijo zakonske pare, samohranilce, razvezane, vdovce na duhovne vaje z naslovom Krščansko življenje, ki bodo na Brezjah od 25. do 27. marca. Informacije na plakatu pred župnijsko cerkvijo.

Župljani so naprošeni, da postanejo duhovni botri naših birmancev in jih v pripravi na prejem zakramenta podpirajo z molitvijo. Kdor more, pa lahko daruje 10 EUR za Sveto pismo, za kandidata, ki je njegov birmanec. Kandidati se bodo predstavili na plakatu v župnijski cerkvi.