7. nedelja med letom

Na pokopališču na ljubljanskih Žalah smo se poslovili od rojaka in misijonarja Frančiška Buha iz Šmartna. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

V tednu pred nami so zimske počitnice, zato ni veroučne šole. Uradne ure v župnišču so po večernih mašah (župnik je zaradi duhovne obnove odsoten v ponedeljek in torek!)

V četrtek ob 19.00 bo v župnišču priprava staršev in botrov na krst. Naslednja nedelja je krstna, zakrament Božjega življenja podeljujemo med mašo ob 9.00.

V nedeljo je 8. nedelja med letom.

Prišla je nova številka tednika Družina ter novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Ker bomo predvidoma do konca tedna v župnišču zaključili z beljenjem in brušenjem sobe za goste, in bomo že postavili pohištvo, vabimo prostovoljce za čiščenje, in sicer v soboto, od 8.00 naprej. Bog lonaj za sodelovanje!

Dekanijsko romanje bo letos 2. aprila, in sicer na Gorenjsko, po poteh Božjega služabnika, nadškofa Antona Vovka. Več o romanju na listih na oznanilni mizi.

V župnijski pisarni se že sprejemajo mašni nameni za naslednje tri mesece, april, maj, junij.