6. nedelja med letom

V torek se bomo na pokopališču v Šmartnem poslovili od Izidorja Škerla iz Srednjih Gameljn. Gospod, daj mu večni pokoj! Naj počiva v miru!

Ob godu sv. Valentina bo v ponedeljek maša tudi v Sp. Gameljnah ob 19.00. Vabljeni!

Čiščenje spodnjega dela župnišča z učilnicami bo v petek ob 18.30. Tokrat so povabljeni starši učencev 6. razreda.

V nedeljo je 7. nedelja med letom. Redno mesečno darovanje bomo tokrat namenili za ogrevanje župnijske cerkve.

Prišla je nova številka tednika Družina in Misijonska obzorja.

Dekanijsko romanje bo letos 2. aprila, in sicer na Gorenjsko, po poteh Božjega služabnika, nadškofa Antona Vovka. Več o romanju na listih na oznanilni mizi.

Odrasli, ki bi radi poglobili svojo vero, vabljeni na tečaj Alfa. Več o tem v zgibanki na oznanilni mizi. V župnišču pa sta še na voljo dve knjigi o misijonu na Salomonovih otokih, misijonarja Draga Ocvirka, Raj z napako (15 EUR).