Jezusov krst

V petek smo se na pokopališču v Šmartnem poslovili od Vinka Premka iz Šmartna. Gospod, daj mu večni pokoj!

Jutri zvečer ob 19.00 bo srečanje Župnijskega gospodarskega sveta v župnišču.

V nedeljo je 2. nedelja med letom. Pri vseh nedeljskih mašah bo, upamo, da zadnja, nabirka za obnovo spovednice v župnijski cerkvi.

Čez dva tedna, od petka zvečer, 21., so sobote, 22. januarja popoldan, bomo imeli v Tinjah na Koroškem župnijski sodelavci duhovno obnovo. Prijavite se do nedelje, 16. januarja.

Prišla je nova številka tednika Družina in novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina. Priložena mu je pastoralna statistika naše župnije za leto 2010. Na oznanilni mizi so še na voljo župnijski koledarji.

Mlada družina iz Broda išče študentko, katoličanko, ki bi popazila na dva otroka. Informacije pri župniku. Domači župnik pa išče prostovoljko, ki bi na domu v tem tednu opravila pisarniško delo. Bog lonaj za pripravljenost!