Nedelja svete družine

Takoj po maši bo, ker je danes tudi god sv. Štefana, blagoslov konjev, v Spodnjih Gameljnah pa bo blagoslov ob 11.15.

V tem tednu ni veroučne šole, ker so šolske počitnice. Večerne maše so že v župnišču.

V torek čez dan bo koledovanje po hišah. S Tremi kralji bomo zbirali vaše darove za trikraljevsko akcijo. Zbrana sredstva namenjamo za Gvajano, Madagaskar, Zambijo, Benin in Salomonove otoke. Tisti, ki želite sprejeti kolednike na svoj dom, oddajte listek s priimkom in TOČNIM naslovom v košaro na oznanilni mizi.

V soboto je prvi dan novega leta, praznik Marije, svete Božje Matere. Zahvalna sveta maša za milosti in vse, kar smo prejeli v letu 2010, bo ob 9.00 v Šmartnem.

Danes teden je 2. nedelja po božiču.

Prišlo je novo župnijsko oznanilo, List svetega Martina. Na oznanilni mizi so še na voljo župnijski koledarji. Vzemite jih in jih nesite tudi svojim znancem in prijateljem!

Otroci lahko svoje darove, zbrane v adventni akciji Za lačne otroke, oddajo v košaro v jaslicah!

Zapeli bomo slovensko himno in se z zahvalno pesmijo ob današnjem Dnevu samostojnosti in enotnosti zahvalili za 20. letnico plebiscita, ko smo se odločili za samostojno državo Slovenijo. Bogu hvala!