Nedelja Božjega usmiljenja (bela)

ZARADI ŠIRJENJA KORONAVIRUSA SO DO NADALJNJEGA PREPOVEDANE VSE SVETE MAŠE Z UDELEŽBO LJUDSTVA IN VSA ŽUPNIJSKA SREČANJA! PRAV TAKO NI URADNIH UR V ŽUPNIŠČU! Svete maše, ki so oznanjene, bodo, če bo le možno darovane ob zapisani uri. Povabljeni smo, da se tudi sami zberemo k molitvi ob uri svete maše.

V tem tednu je god sv. Jurija, mučenca in zavetnika Ljubljane, ter tudi naše podružnice v Tacnu. Oznanjeno sveto mašo bom daroval v župnijski cerkvi!

Vse nove informacije glede bogoslužnega življenja v naši župniji lahko najdete na župnijski spletni strani zupnija-smartno@rkc.si.

Mlajše župljane prosimo, da pomagajo starejšim, da bodo po medijih (Radio Ognjišče, Exodus TV, Nova24ur, You tube) lahko spremljali prenose svetih maš!

Za nujne primere lahko pokličete župnika na 01 511 61 07 ali pa 041 872 638!

Župnija je že en mesec brez rednih dohodkov. Predvidoma konec meseca se bo začelo delo s sistemom zvonjenja. Povabljeni ste, da svoj dar ob veliki noči nakažete na TRR župnije! Prosimo vas, da darov za svete maše ali za župnika osebno ne nakazujete na račun župnije!