5. postna nedelja (tiha)

Poslovili smo se od Cvetka Klemenčiča ter od Jožeta Podgorška iz Zgornjih Gameljn. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Po navodilih SŠK vas vabimo, da naslednjo nedeljo,cvetno, doma pripravite zelenje (butare, oljčne vejice, zelenje z vrtov), in ga blagoslovite z blagoslovljeno vodo. Zberite se v krogu družine! Župnik bo zelenje blagoslovil med nedeljskima mašama ob običajni uri (brez udeležbe vernikov!).

ZARADI ŠIRJENJA KORONAVIRUSA SO DO NADALJNJEGA PREPOVEDANE VSE SVETE MAŠE Z UDELEŽBO LJUDSTVA IN VSA ŽUPNIJSKA SREČANJA! PRAV TAKO NI URADNIH UR V ŽUPNIŠČU! Svete maše, ki so oznanjene, bodo, če bo le možno darovane ob zapisani uri. Povabljeni smo, da se tudi sami zberemo k molitvi ob uri svete maše.

Vse nove informacije glede bogoslužnega življenja v naši župniji lahko najdete na župnijski spletni strani.

Mlajše župljane prosimo, da pomagajo starejšim, da bodo po medijih (Radio Ognjišče, Exodus TV, Nova24ur, YouTube, 2. program RTV SLO v nedeljo ob 10h) lahko spremljali prenose svetih maš!

Za nujne primere lahko pokličete župnika na 01 511 61 07 ali pa 041 872 638!