7. nedelja med letom

Poslovili smo se od Jožefa Kristana iz Šmartna, v sredo pa se bomo poslovili od Edvarda Blatnika iz Tacna. Gospod, daj jima večni pokoj! Naj počivata v miru!

Jutri, v ponedeljek, bo srečanje biblične skupine po maši ob 18.30.

V sredo je pepelnica in začenjamo s postnim časom. Na ta dan je strogi post, ko se samo enkrat na dan najemo in se zdržimo mesa. Pri maši ob 18.00 v župnijski cerkvi bo obred pepelenja.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 19.00 bo sestanek birmanskih animatorjev.

Križev pot v petek ob 18.00 pripravljajo sodelavci Karitas in Župnijski pastoralni svet.

Danes teden je 1. postna nedelja. Krajše srečanje bralcev Božje besede bo po maši ob 10.00. Pobožnost križevega pota bo ob 14.00 v Srednjih Gameljnah.

Prišla je nova številka Družine ter župnijsko oznanilo, List svetega Martina.

Še to nedeljo lahko oddate svoj predlog za člana novega sestava župnijskega pastoralnega sveta. Predlagate enega kandidata, ki je prejel vse zakramente uvajanja v krščanstvo, živi v skladu z evangelijem in zapovedmi Cerkve ter je star od 16 do 75 let. Volitve novih članov bodo naslednjo, 1. postno nedeljo, pri vseh nedeljskih mašah!

Župnik prosi vse, ki imajo katerega od župnijskih ključev, da mu osebno, po elektronski pošti ali po telefonu javijo, katere ključe imajo!

Bog povrni za današnje darove ob ofru! Namenjamo jih za obnovo sistema zvonjenja v župnijski cerkvi.