6. nedelja med letom

V tem tednu so zimske počitnice, zato ni veroučne šole. Uradne ure v župnišču so po večerni maši v Šmartnu.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Priprava staršev in botrov na krst bo ob 19.00 v župnišču.

Danes teden je 7. nedelja med letom. Mesečno darovanje namenjamo za obnovo sistema zvonjenja v župnijski cerkvi.

Prišla je nova številka Družine.

V mesecu februarju lahko oddate svoj predlog za člana novega sestava župnijskega pastoralnega sveta. Predlagate enega kandidata, ki je prejel vse zakramente uvajanja v krščanstvo, živi v skladu z evangelijem in zapovedmi Cerkve ter je star od 16 do 75 let.

Radio Ognjišče, Slovenska Karitas in Misijonsko središče Slovenije vabijo na pustni ples z dobrim namenom – PUSTNO ISKRICO, ki bo v soboto, 22. februarja, ob 12.00 v športni dvorani Zavoda sv. Stanislava. Darovi za krofe bodo namenjeni za misijon v Burundiju!

Župnik prosi vse, ki imajo katerega od župnijskih ključev, da mu osebno, po elektronski pošti ali po telefonu javijo, katere ključe imajo!