Jezusov krst

Jutri bo ob 18.30 bo srečanje sodelavcev Karitas.

V četrtek bo češčenje Najsvetejšega po maši ob 18.00. Ob 19.00 bo srečanje birmanskih animatorjev.

V petek obhajamo god sv. Antona, zato bo Antonova maša v Srednjih Gameljnah ob 18.00.

Srečanje ministrantov bo v soboto ob 9.00 v župnijski cerkvi.

Danes teden je 2. nedelja med letom. Popoldan bo romanje molitvenih skupin, ob 19.00 pa srečanje Baragove zveze v župnišču.

Prišla je nova številka Družine ter PRO, revija prijateljev Radia Ognjišče.

Predvidoma po nedeljskih mašah ob 9.00 (v januarju) boste lahko člani občestva Šmarskih Šmarnogorcev poravnali članarino, ki znaša 2 EUR.

Na današnjo nedeljo lahko po obeh mašah prejmete zakrament bolniškega maziljenja. K zakramentu lahko pristopite vsi tisti, ki ste v kakršni koli telesni ali duševni stiski, težki bolezni, pred porodom ali drugi nevarnosti … Zakrament lahko prejmemo enkrat letno, če pa se stanje ne izboljša, lahko tudi večkrat. Ob tem smo povabljeni, da čimprej opravimo tudi sveto spoved!